Biuro Nieruchomości PATIO
ul. 1 Maja 1
97-400 Bełchatów
tel. 508 399-508
tel. 505 095 705
biuro@patio.com.pl

O FirmieBiuro PATIO

Siedziba PATIO

Szanowni Państwo,

W marcu 2007 roku powołaliśmy do życia Naszą Firmę, aby przyjść Państwu z pomocą w realizacji Waszych chęci i pragnień, w zakupie, sprzedaży i wynajmu wszelkich nieruchomości. Oferujemy profesjonalną i skuteczną pomoc. Jesteśmy licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - licencja nr 6468.

Działamy na terenie Bełchatowa i okolic. Stosując się do zasad Kodeksu Etyki i Standardów Zawodowych zapewniamy szybką i kompleksową obsługę oraz nadzór formalno - prawny przeprowadzanych transakcji. Oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów hipotecznych. Dzięki znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

Lubimy wyzwania i trudne zadania, które nas mobilizują. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego efekt końcowy naszych działań jest satysfakcjonujący dla Państwa jak i dla nas.

Czym się zajmujemy?

Podstawą naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji kupna i sprzedaży, wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości (mieszkania, domy, działki, kamienice, lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne) na rynku wtórnym i pierwotnym, w Bełchatowie i jego okolicach.

Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę organizacyjno- prawną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi oraz biegłymi rzeczoznawcami, przeprowadzamy Klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko można napotkać podczas realizacji transakcji nieruchomościowych.

Z powodzeniem realizujemy także transakcje wiązane, a dzięki współpracy z bankami oferujemy Klientom swoją pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych.

Nasza firma jest uczestnikiem sieci wymiany ofert Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC).

CBN
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Wyszukaj Oferty

,