Biuro Nieruchomości PATIO
ul. 1 Maja 1
97-400 Bełchatów
tel. 508 399-508
tel. 505 095 705
biuro@patio.com.pl
licencja nr 6468

Oferta SBBEA1381

dom wolno stojący

budynek

Cena:399000 zł
Powierzchnia: 160 m2
Oferta:sprzedaż
Lokalizacja:Drużbice


Nieruchomość położona na terenie gminy Drużbice oddalonej 11 km od Bełchatowa, w rejonie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej, a także w rejonie terenów rolnych. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym położonym przy drodze asfaltowej, posiadającej uzbrojenie w postaci studni głębinowej, kanalizacji i energii elektrycznej, ogrzewanie węglowe (eko-groszek). Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 160 m2, częściowo podpiwniczony posiadający dwa niezależne wejścia. Część domu wybudowano w latach 60-tych, rozbudowano w latach 80-tych. Budynki wybudowano w technologii tradycyjnej. Ściana wielowarstwowa (cegła, wełna mineralna, cegła, styropian). Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty papą termozgrzewalną. Stolarka okienna PCV- wymieniona 7 lat temu.

W budynku znajdują się następujące pomieszczenia:

Parter - wiatrołap, kuchnia, salon z wyjściem na taras, 2 łazienki, pokój, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia

Piętro: 3 pokoje (przejściowe), hol, w przyziemiu 2 pomieszczenia gospodarcze.

W skład nieruchomości wchodzi również stodoła oraz budynki gospodarcze.Działka o powierzchni 2845 m2 ogrodzona i zagospodarowana z licznymi nasadzeniami. Posesja posiada dwie bramy wjazdowe. Lokalizacja nieruchomości pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej i jest korzystna ze względu na możliwości reklamowe.

Istnieje możliwość powiększenia nieruchomości poprzez zakup sąsiednich działek.Numer Licencji Pośrednika prowadzącego 6468. Uwaga dane o ofercie mogą odbiegac od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.

Wyszukaj Oferty

,